lipomassage •  galerie •  ceník •  kontakty

LIPOMASSAGE™ přístrojem CELLU M6 od LPG®

LPG® - Vyspělá technologie pro zeštíhlení a anti-aging prevenci

LPG® technika je určena k ošetření patologických změn pojivové tkáně. Je jedinou technikou, kterou je možné uvolnit tuk usazený pod nejsvrchnější vrstvou pokožky, který nelze odstranit ani dietou a cvičením, ani liposukcí. LPG® již v roce 1986 vytvořila tuto výjimečnou techniku pro intenzivní buněčnou stimulaci, která umožňuje 100% přirozené ošetření pojivové tkáně pro terapeutické a estetické účely.

Renomovaná technologická inovace
Nová generace přístrojů CELLU M6 Integral má zcela nový design prezentující světovou prestiž i eleganci, nabízí studiemi ověřený a ještě intenzivnější efekt ošetření. Tento model LPG® přístroje spojuje obě patentované techniky ENDERMOLOGIE® od LPG® pro vysoce přesné a kompletní ošetření těla i obličeje.

CELLU M6 novinka v péči o tělo
Kosmetické masážní přístroje využívající mechanické stimulace na bázi metody Lipomassage™ - Endermologie®
  • estetické programy
  • sportovní programy
  • relaxační programy

Odborníci zabývající se oborem kosmetologie a estetické medicíny se vyjadřují o nové metodě Lipomassage® velmi pozitivně. Tato metoda v sobě spojuje působení dávkovaného vakua a válečkové masáže. Pracovní hlavice přístroje s dvěma zcela nezávisle poháněnými válečky vytváří takzvanou "vakuovou vlnu", která se posouvá pomocí samohybné hlavice dopředu, dozadu, dostrany nebo diagonálně. V závislosti na zvoleném programu je procedura doplněna stálou nebo impulsní aspirací.

NAŠE ADRESA:   HUSOVA 8a, BRNO
Brno, Husova 8a
+420 542 211 362
+420 720 534 364
info@kadernictvi-extravagance.cz